EnglishItalianPolishRussian

Sprzątanie sklepów w Warszawie

Absolutnie każde przedsiębiorstwo, biuro czy salon (kosmetyczny, fryzjerski) podczas codziennego użytkowania bardzo szybko się brudzi. Biorąc pod uwagę czynną pracę, efektami są różnego rodzaju odpady i zabrudzenia:

  • te wytwarzane przez pracowników w trakcie przerwy na lunch (np. opakowania po przekąskach),
  • typowe dla pracy zawodowej (np. makulatura),
  • pojawiające się na skutek obecności klientów (np. brudne podłogi, drzwi, okna i inne przeszklenia).

Jednym z najliczniejszych i najczęściej odwiedzanych miejsc jest sklep. Jako miejsce publiczne musi spełniać szereg norm i przepisów, aby nie tylko zapewniać komfort pracy, ale również nie narażać klientów i pracowników na niebezpieczeństwo (potknięcie, poślizgnięcie się, oblanie potencjalnie szkodliwą substancją itp.). Miejsca tego typu nie mogą być pozbawione personelu, który zajmuje się sprzątaniem sklepów.

Sprzątanie sklepów w Warszawie

Nasz profesjonalny zespół świadczy kompleksowe usługi porządkowe, obejmujące pozbycie się wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Dysponujemy wiedzą, doświadczeniem i niezbędnym sprzętem. Doskonale wiemy, w jaki sposób poradzić sobie z rozlanym płynem do płukania, stertą kartonów po towarze czy kilkoma kilogramami mąki, która spadła z palety. Sprzątanie sklepów w Warszawie to też zadanie, które polega na dbaniu o zaplecze marketu, w tym magazynu, biur i pomieszczenia socjalnego.

Obecność pracowników sprzątających powierzchnie handlowe jest niezbędna przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa, na które nie wolno narażać osób obecnych w sklepie. Jednakże warto zauważyć, że nieumyta podłoga albo alejka sklepowa zajęta przez puste kartony nie wyglądają zbyt estetycznie.

TimTem – oferujemy usługi sprzątania sklepów w Warszawie

Jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych na rynku ekip sprzątających powierzchnie użytkowe. Zaufało nam już wiele firm, które nie kryją zachwytu względem profesjonalizmu, który nas cechuje. Dokładamy wszelkich starań, by każdy powierzony w nasze ręce sklep lśnił czystością.

Optymalnie stworzony grafik pozwala na szybką realizację zleceń bez konieczności długiego oczekiwania na dyspozycyjność, zaś szerokie kompetencje wpływają na wysokie tempo pracy. Z atrakcyjną ofertą i innymi warunkami można zapoznać się za pośrednictwem naszej strony internetowej. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług firmy, dla której profesjonalizm to priorytet!

Call Now Button
Przewiń do góry

Zamów sprzątAnie

Wypełnij formularz, skontaktujemy się błyskawicznie!