EnglishItalianPolishRussian

Profesjonalne sprzątanie biur i sprzątanie dla firm w Warszawie

Potrzebujesz więcej czasu dla siebie? Może jesteś w trakcie przeprowadzki lub remontu i nie masz zbyt wiele czasu na porządki? Poszukujesz kogoś, kto posprzątałby za Ciebie powierzchnię biurową? Bardzo dobrze trafiłeś!

TimTem to profesjonalna, nowoczesna firma, która oferuje sprzątanie dla firm w Warszawie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, by wszyscy nasi klienci byli zadowoleni.

Profesjonalne sprzątanie biur Warszawa – czym wyróżnia się nasza oferta?

Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem, dlatego nie są dla nas straszne pomieszczenia o różnym stopniu zanieczyszczenia. Podczas naszej pracy korzystamy ze środków myjących wysokiej jakości, które są przyjazne dla środowiska. Dzięki temu mamy pewność, że wszystkie produkty, których używamy, są bezpieczne dla zdrowia i nie wywołują alergii oraz innych dolegliwości. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko profesjonalne sprzątanie biur w Warszawie, ale również domów, hal produkcyjnych i obiektów użytkowych. Oferujemy także przeprowadzanie dezynfekcji, która jest niezwykle ważna, szczególnie w czasach epidemii COVID-19. Zajmujemy się również prasowaniem i myciem okien. Sprzątamy także cyklicznie domy oraz biura. W naszej ofercie znajdziesz również możliwość kupienia wysokiej jakości produktów: mopa parowego, mopa ze spryskiwaczem, a także odkurzaczy do czyszczenia na sucho oraz na mokro.

Stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak różnorodne potrzeby oraz oczekiwania mają nasi klienci, dlatego w trakcie wykonywania usług stawiamy na indywidualne podejście do każdego zlecenia. Zależy nam na tym, aby osoby korzystające z naszych usług odczuwały satysfakcję ze współpracy z nami. Z tego względu dotrzymujemy terminów oraz innych ustaleń. Na specjalnie życzenie pracujemy w godzinach porannych oraz wieczornych. Jesteśmy dyspozycyjni nawet w godzinach nocnych, pracujemy przez 24 godziny na dobę.

Profesjonalne sprzątanie firm – Warszawa

Oferujemy kompleksowe usługi sprzątania dla firm. Jeżeli zależy Ci na tym, by Twoje biuro lśniło czystością, jedyne, co musisz zrobić, to skontaktować się z nami. Resztę zostaw nam! Staramy się stale podnosić poprzeczkę, dlatego dbamy o rozwój naszych pracowników. Mamy wiele odznak oraz nagród. Do najważniejszych dokumentów należą: Certyfikat firmy godnej zaufania 2019, Najlepsi 2020 ″Oferteo”, Zaufany Sprzedawca „Cenus”. Wystawiamy faktury oraz pracujemy bezgotówkowo.

Sprzątanie dla firm Warszawa – profesjonale wsparcie

Na każdym etapie współpracy z nami oferujemy Ci profesjonalne wsparcie. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Jeśli coś jest dla Ciebie niejasne, rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu!

Call Now Button
Przewiń do góry

Zamów sprzątAnie

Wypełnij formularz, skontaktujemy się błyskawicznie!