EnglishItalianPolishRussian

O nas

Witamy w "TimTem"

O FIRMIE

clean_5_1
clean_5_1
clean_5_1

Nazwa firmy sprzątającej „TIMTEM”

pochodzi od połączenia słów Timur i drużyna (z angielskiego drużyna- team), jak w znanej od dzieciństwa książce „Timur i jego drużyna” – powieść dla młodzieży napisana przez Arkadija Gajdara, on wybrał wtedy imię swojego syna –Timur i tak samo zarządzającą firmą wybrała imię swojego syna. Grupa młodzieży pomagała anonimowo rodzinom żołnierzy. Jesteśmy dzielnymi oraz pomocnymi jak bohaterzy ze znanej książki 🙂

Oferujemy profesjonalne usługi sprzątania pomieszczeń o wszystkich przeznaczeniach i różnym poziomie zanieczyszczenia. Usługi firmy to szeroki zakres usług sprzątających. Profesjonalne sprzątanie pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i produkcyjnych przy użyciu specjalistycznych profesjonalnych środków czyszczących wiodących producentów w połączeniu z wysokimi kwalifikacjami specjalistów, pozwala utrzymać firmę na wysokim poziomie świadczonych usług w branży sprzątania, dynamicznie się rozwijać.

Firma „TIMTEM” oferuje swoim klientom rozszerzoną listę usług- podstawowe, gruntowne i cykliczne sprzątanie domów i mieszkań, sprzątanie po remoncie lub budowie, profesjonalne regularne czyszczenie pomieszczeń biurowych i produkcyjnych, dezynfekcję ręczną, mycie okien, prasowanie oraz kompleksową obsługę.

Istnieje kilka powodów, które pozwalają z całą pewnością stwierdzić, że to nasza firma jest w stanie zapewnić Państwu usługi najwyższej jakości. Zwracając się do nas, zapomnisz o kwestiach związanych z czyszczeniem pokoju, poszukiwaniem pracowników i monitorowaniem ich pracy, zakupem detergentów i ciągłym uzupełnianiem ich zapasów.

„TIMTEM” zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem od ponad 6 lat, aw tym dość długim okresie udało się zdobyć nieocenione doświadczenie w pracy z różnymi typami pomieszczeń i eliminując wszystkie rodzaje zanieczyszczeń, zajmując konkurencyjne pozycje w zakresie usług sprzątania.

Doświadczenie firmy, lepsze niż słowa, potwierdzają liczby: nasi pracownicy usunęli już łącznie ponad 100 000 metrów kwadratowych powierzchni mieszkań, apartamentów, pokojów i domów prywatnych, pomieszczeń usługówych.

Rezultatem naszej pracy był dokładnie opracowany algorytm, w zależności od tego, gdzie dokładnie pracujemy – w budynku mieszkalnym, w biurze lub w hali produkcyjnej, co pozwala świadczyć usługi sprzątania nie tylko jakościowo, ale także w możliwie najkrótszym czasie, co w większości przypadków jest bardzo ważnym aspektem.

Doświadczenie pozwala nam dokładnie zbadać rynek detergentów i wybrać dokładnie te, które radzą sobie ze wszystkimi rodzajami zanieczyszczeń niezwykle skutecznie. W swojej pracy używamy najczęściej specjalistycznych chemikaliów, które są wysokiej jakości. Zwracamy również uwagę na ich charakterystykę oraz producentów.

Strategia naszej firmy opiera się na budowaniu długoterminowych relacji z klientami, dlatego w naszej pracy wykorzystujemy tylko najlepsze zasoby, a jednocześnie utrzymujemy koszty usług na akceptowalnym poziomie dla klientów.
Oferujemy szeroki zakres usług. Pomożemy Ci w sprzątaniu!
Oczywiście jednym z najważniejszych aspektów działalności „TIMTEM” jest przyciągnięcie profesjonalnych pracowników o wysokim poziomie szkolenia i kwalifikacji. Odpowiednio dobrana polityka personalna pozwoliła stworzyć i pomnożyć zespół specjalistów. Charakterystyczną cechą „TIMTEM” jest fakt, że firma zatrudnia pracowników wyłącznie o słowiańskim wyglądzie, naj większość z nich Ukraińskiego pochodzenia.

Wszyscy pracownicy firmy „TIMTEM” mają wysoki poziom szkolenia, poparty wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu różnorodnych usług sprzątających. W swojej pracy używamy tylko certyfikowanych środków sprzątających. Wiedza, profesjonalne podejście do czyszczenia różnych rodzajów zanieczyszczeń, żelazna dyscyplina, odpowiedzialność, dbałość o szczegóły – klucz do doskonałej jakości usług świadczonych przez firmę.

Zawsze staramy się znaleźć optymalną godzinę prac tak, aby nie zajmować zbędnego czasu właścicielowi. Działamy szybko, jakościowo i skutecznie.

Zawsze można zamówić usługę przez telefon, wpisując obowiązkowo +4872953669, WhatsAppa, na grupę Facebook -„Timtem”-firma sprzątająca Trójmiasta albo Mesendżer „Timtem”-firma sprzątająca Trójmiasta albo przez formularz na stronie, ułatwiamy oględziny, robiąc online wycenę przez wideoczat Messengera, WhatsAppa albo stronę Zooma.

Jesteśmy dumne z naszych zdobytych nagród w niełatwej pracę.

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę Najlepsi 2020 na stronie „Oferteo”oraz znakomite opinie od naszych Klientów. Dziękujemy za uznanie i zachęcamy do przeczytania, co Klienci napisali o nas  na Oferteo.pl:  na Fixly.pl w Google

Na stronie „Cenus” dostaliśmy nagrodę – Zaufany Sprzedawca 2019 , a także Certyfikat firmy Godnej Zaufania Klientów 2019

Nasza realizacja zleceń

0 +

Zadowolonych klientów

0 %

Gwarancji jakości

0 +

lat na rynku

0 +

Zleceń czyszczenia

Call Now Button
Przewiń do góry

Zamów sprzątAnie

Wypełnij formularz, skontaktujemy się błyskawicznie!