Sprzątanie po remoncie w Zielonkach

Jeżeli robisz remont, na pewno doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak duży bałagan zostaje po jego przeprowadzeniu. Niestety tego typu prace zawsze wiążą się z dużą ilością zanieczyszczeń powstałych przez resztki tynku, gruzu, materiałów budowlanych i innych wykorzystywanych elementów. Sprzątanie po remoncie w Zielonkach nie musi jednak zabrać Ci mnóstwa czasu ani wysiłku. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą, a my zajmiemy się wszelkimi porządkami. Świadczymy również usługi sprzątania deweloperskiego w Zielonkach.


Doprowadzenie pomieszczenia do odpowiedniego stanu po remoncie nie jest łatwym zadaniem, ponieważ często pojawiają się takie problemy, jak plamy cementu, resztki farby czy zaprawy oraz kurz. Aby dobrze oczyścić takie wnętrze potrzeba dużo czasu, siły i zapasów cierpliwości. Dlatego w takim przypadku lepiej postawić na profesjonalne usługi świadczone przez doświadczonych pracowników naszej firmy sprzątającej.

Sprzątanie deweloperskie – Zielonka

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów prowadzących własny biznes, jak i do osób prywatnych. Kiedy zostaje złożone zamówienie na oferowaną przez nas usługę sprzątania po remoncie w Zielonkach, docieramy pod umówiony adres bez względu na to, czy jest to biuro, dom, mieszkanie czy wnętrze o innym charakterze. Nasi pracownicy wykorzystują profesjonalne, wysokiej jakości detergenty, środki czystości oraz sprzęt. Przed przystąpieniem do porządków sporządzany jest plan oraz przygotowanie obiektu do sprzątania. Lista tworzona jest indywidualnie po wzięciu pod uwagę takich aspektów, jak wielkość powierzchni do oczyszczenia, stopień zanieczyszczeń, a także inne czynniki mogące mieć wpływ na przebieg prac.

Sprzątanie po remoncie – Zielonka

Na najważniejsze etapy sprzątania obiektu po remoncie składają się między innymi sprzątanie resztek materiałów budowlanych, odpylanie ścian, mebli, sufitów i podłóg czy szorowanie śladów farb i innych pozostałości po remontowych produktach. Zajmujemy się również czyszczeniem na mokro, usuwaniem zanieczyszczeń między płytkami, a także pozbywaniem się folii bądź nalepek pozostałych po remoncie.

Sprzątanie po remoncie w Zielonkach

Jeżeli zależy Ci na sprzątaniu w innych godzinach niż te, w których pracujemy, skontaktuj się z nami, a my postaramy się dobrać najbardziej odpowiadający Tobie termin. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości postaramy się udzielić Ci wszystkich niezbędnych informacji, rozjaśnić procedury, według których pracujemy oraz przedstawić wstępną wycenę sprzątania.


Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług? W takim razie uprzejmie prosimy o kontakt za pomocą formularza na naszej stronie lub pod numerem telefonu +48729536569.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Call Now Button