EnglishItalianPolishRussian

Sprzątanie po budowie w Gdańsku

Budowa domu i mieszkania wiąże się z wykonaniem wielu prac, po których zostaje duża ilość kurzu, pyłu, odpadów oraz innych zabrudzeń. W tej sytuacji możemy zdecydować się na dwa rozwiązania: albo posprzątać samodzielne, albo wynająć do tego ekspertów. Sprzątanie po budowie w Gdańsku nie jest zadaniem łatwym i może przysporzyć wielu nieprzewidzianych problemów. Kłopotliwe bywa chociażby usunięcie pozostałości po tynku, kleju czy farbie. Do wykonania tych czynności należy użyć właściwego sprzętu oraz specjalistycznych środków czystości, często niedostępnych w powszechnej sprzedaży. Sprzątanie po budowie wymaga także wysiłku oraz zbiera dużą ilość czasu. Zazwyczaj nowi lokatorzy pragną jak najszybciej wprowadzić się do swojego domu. Samodzielnie dokonywanie ostatnich poprawek wydłuża ten proces. Profesjonalna ekipa nadzorowana przez specjalistę jest w stanie uporać się ze sprzątaniem dużo szybciej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Sprzątanie po budowie w Gdańsku – na co zwrócić uwagę?

Sprzątanie pobudowlane wymaga niezwykłej staranności oraz dbałości o każdy szczegół. Podłogi oraz ściany muszą zostać dokładnie odkurzone, a następnie kilkukrotnie umyte, aby pozbyć się z nich osadzonego pyłu. Dużą trudność sprawia mycie okien oraz przeszkleń. Na ramach i szybach pozostają ślady po farbie, okleinie, a czasami nawet fragmenty tynku. Zwykłe przecieranie ściereczką nie gwarantuje rezultatów. W tej sytuacji należy je usunąć mechanicznie, jednocześnie mając na względzie delikatność materiału. By mieć pewność, że Twoje nowe mieszkanie lub apartament zostało wysprzątane dokładnie, warto skorzystać z naszych usług. Wśród zalet tego rozwiązania należy wymienić:

  • krótki czas realizacji,
  • profesjonalizm – użycie profesjonalnej chemii pozwoli na dokładne usunięcie zanieczyszczeń, a wykorzystanie specjalistycznych odkurzaczy czy urządzeń do mycia posadzek znacznie przyspieszy cały proces,
  • bezpieczeństwo – gwarancją jest w tym wypadku zabezpieczenie w formie ubezpieczenia OC,
  • zdrowie – przebywanie z zakurzonych przestrzeniach może być problematyczne, szczególnie dla osób notujących notoryczne problemy z układem oddechowym czy zatokami.

Sprzątanie po budowie Gdańsk – zaufaj specjalistom

Przedsiębiorstwo Timtem działa na rynku już 6 lat, podczas tego czasu posprzątaliśmy łącznie ponad 100 tysięcy metrów powierzchni mieszkań, apartamentów, pokojów i domów prywatnych oraz pomieszczeń usługowych. Wszyscy pracownicy naszej firmy to osoby doświadczone, nieustannie podnoszące swoje kompetencje. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, dlatego nieustannie rozwijamy się i badamy rynek detergentów oraz maszyn sprzątających. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zapraszamy do współpracy!

 

Call Now Button
Przewiń do góry

Zamów sprzątAnie

Wypełnij formularz, skontaktujemy się błyskawicznie!