EnglishItalianPolishRussian

Sprzątanie domów w Ząbkach

Jeżeli zależy Ci na utrzymaniu czystości i porządku w pomieszczeniach, a nie masz wystarczająco dużo czasu, żeby samodzielnie się tym zająć, na pewno zainteresuje Cię nasza oferta sprzątania domów w Ząbkach. Mamy pełną świadomość tego, jak trudno jest znaleźć kilka godzin i sporo siły na wysprzątanie całego wnętrza tak, aby było czyste w każdym zakątku. Między innymi dlatego świadczymy profesjonalne usługi z zakresu sprzątania domów w Ząbkach, oferując naszą rzetelność w wykonywaniu pracy, a także najwyższą jakość.

Zakres wykonywanych usług sprzątania domów w Ząbkach

Nasze zlecenia wykonujemy bardzo dokładnie i sprawnie. Skupiamy się na posprzątaniu wszystkich pomieszczeń w Twoim domu. W zależności od typu sprzątanego pokoju wykonujemy w nim różne działania mające doprowadzić go do stanu czystości. W przypadku kuchni pracownik naszej firmy zobowiązany jest do tego, żeby wyczyścić wszystkie płaskie powierzchnie, wytrzeć sprzęty kuchenne na zewnątrz oraz umyć naczynia lub wstawić je do zmywarki, jeżeli istnieje taka możliwość. W podstawową wersję sprzątania wchodzi również przecieranie frontów zestawów kuchennych.
W przypadku sprzątania łazienki pracownik wyciera kurz oraz myje umywalkę, toaletę i kabinę prysznicową. Dodatkowo usuwamy brud z kubków na szczoteczki, czyścimy baterie łazienkowe czy przecieramy lustra. We wszystkich pokojach oraz korytarzach pracownicy naszej firmy wycierają kurz z półek, parapetów, ramek na zdjęcia, obrazów i zegarów. Poza tym myjemy lustra, polerujemy meble, wycieramy przełączniki i gniazdka z kurzu.


Po zakończeniu sprzątania domu w Ząbkach wszystkie pomieszczenia są odkurzane, a podłogi myte. Oprócz tego pozbywamy się wszystkich śmieci. Po zakończeniu pracy osoba sprzątająca pozostawia po sobie nienaganny porządek, a wszystkie użyte przybory jak środki czystości, wiadra czy odkurzacz chowa na miejsce. Po naszej wizycie Twój dom będzie wysprzątany, a Ty będziesz mieć możliwość poświęcenia czasu na jakąkolwiek inną aktywność, co pozwoli Ci odpocząć i zapomnieć o nieporządku. Nasi pracownicy to zawodowcy, którzy zadbają o wszystko za Ciebie. Gwarantujemy satysfakcję z wykonanej przez nas pracy. TIMTEM cieszy się dobrymi opiniami dotychczasowych klientów, dlatego warto nam zaufać.

Cena sprzątania domów Ząbki

Koszt wykonywanej przez nas usługi sprzątania domów w Ząbkach zależy od kilku czynników. Wpływ na cenę ma między innymi liczba i powierzchnia pomieszczeń w Twoim domu, rodzaj wymaganych działań i ewentualne trudności związane z wykonaniem usługi.


Masz jakieś pytania dotyczące naszych usług? W takim razie serdecznie zapraszamy do kontaktu za pomocą naszego formularza lub pod numerem telefonu +48729536569.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
Call Now Button