EnglishItalianPolishRussian

Gruntowne sprzątanie i czyszczenie w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot)

Poszukujesz firmy z Trójmiasta do przeprowadzenia gruntownego sprzątania w Gdyni, Gdańsku lub Sopocie? Poznaj profesjonalną firmę „TIMTEM”. Nasza siedziba w województwie pomorskim mieści się przy ul. Waleriana Szefki 4b w Gdyni (dzielnica Wielki Kack). Bez problemu dojedziemy do Ciebie na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu. Dysponujemy własnym sprzętem i specjalistycznymi środkami sprzątającymi, dzięki czemu koszt oferowanej przez nas usługi czyszczenia jest naprawdę atrakcyjny.

Gruntowne sprzątanie – Gdynia, Gdańsk, Sopot

Nasza ekipa to zespół wyłącznie doświadczonych osób, które przed przystąpieniem do pracy zawsze przechodzą weryfikację i szkolenie. Nie boimy się trudnych wyzwań. Dlatego nasza oferta sprzątania to nie tylko prace typu mycie okien, podstawowe sprzątanie biur czy prasowanie. Podejmujemy się również zleceń, które wymagają dokładnego posprzątania danej powierzchni czy pomieszczenia. Możesz powierzyć nam zadanie gruntownego czyszczenia w Gdańsku, Gdyni i Sopocie – niezależnie od tego, czy będzie ono dotyczyć mieszkania prywatnego, budynku użyteczności publicznej czy siedziby przedsiębiorstwa wykonamy je profesjonalnie i starannie.

Co oferujemy w ramach gruntownego sprzątania?

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Mogą z niej skorzystać właściciele firm stawiający obiekty biurowe, a także rodziny budujące domy mieszkalne. Przedsiębiorców, w tym deweloperów, zachęcamy do podjęcia z nami długoterminowej współpracy, która gwarantuje spore korzyści. Stała współpraca zapewni Ci spore oszczędności czasowe i finansowe. Wybierając nas, możesz być pewien, że wszystkie prace zostaną wykonane w wyznaczonym terminie. Ponadto wszystkie usługi świadczymy rzetelnie, przez co nie musisz martwić się, że odbiorca nie będzie zadowolony ze stanu budynku.

Sprzątanie po budowie Gdańsk – jak przebiega ten proces?

Podczas 6 lat działalności biznesowej podjęliśmy współpracę z licznymi klientami indywidualnymi i firmami. Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą, otrzymasz od nas fakturę. Gruntowne sprzątanie w Gdańsku, Gdyni i Sopocie obejmuje przede wszystkim:

  • sprzątanie po przeprowadzce (np. po zakupie domu, mieszkania),
  • sprzątanie po lokatorach,
  • sprzątanie przed wynajęciem lokalu mieszkalnego, po zakończeniu najmu, przed sprzedażą,
  • sprzątanie po imprezach.

Kompleksowe sprzątanie mieszkania, domu lub biura sprawdzi się u klientów, którzy sami również regularnie dbają o czystość swoich pomieszczeń. Przeprowadzanie raz na jakiś czas bardzo dokładnego czyszczenia z uwzględnieniem najmniejszych detali pozwoli Ci łatwiej dbać o porządek na co dzień. W ramach zlecenia zajmiemy się myciem szafek (bez rzeczy) z zewnątrz i wewnątrz, dokładnie odkurzymy Twoje meble, pozbędziemy się pajęczyn i kurzu z klimatyzacji, zdezynfekujemy łazienkę, płytki w toalecie, kuchni, przeprowadzimy czyszczenie okapu, doczyścimy wannę i umywalki, zewnętrzną część grzejników. Jeżeli w lokalu mieszkalnym posiadasz zwierzaki, nie doliczymy do ceny zlecenia żadnych dodatkowych opłat. Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem.

Gruntowne sprzątanie – Gdynia, Gdańsk, Sopot

Skontaktuj się z nami. Napisz e-mail na adres: biuro@timtem.eu, rozpocznij chat na WhatsApp +48729536569 lub zadzwoń +48729536569. Przedstaw swoje oczekiwania co do zakresu usług i oczekiwany termin realizacji usługi. Odpowiemy możliwie szybko. 

Gruntowne sprzątanie – Gdynia, Gdańsk, Sopot

Zamów sprzątAnie

Wypełnij formularz, skontaktujemy się błyskawicznie!

Call Now Button