EnglishItalianPolishRussian

Sprzątanie po remoncie w Warszawie

Sprzątanie po remoncie w Warszawie
Jak prawidłowo zrobić, żeby nie naszkodzić?
Ze względu na to, że sprzątanie po remoncie jest procesem bardziej pracochłonnym niż zwykłe sprzątanie,cena jest odpowiednio wyższa. w celu dokładnego oszacowania kosztów najlepszą opcją byłoby skorzystanie z prywatnej rozmowy w której podliczymy wszystkie koszta nr +48729536569. Przy tego typu ocenie zakres prac będzie od razu jasny, a klient będzie wiedział, za co płaci.Do sprzątania po zakończeniu remontu firmy dysponują całym niezbędnym sprzętem, wysokiej jakości narzędziami i profesjonalnymi sprzątaczami . Nasza Firma sprzątająca TimTem w Warszawie w sprzątaniu po remoncie używa bardzo wydajne odkurzacze profesjonalne . W ekwipunku firm znajdują się wysokiej jakości produkty i chemikalia, które są w stanie usunąć uporczywe roztwory z powierzchni. Ponadto firmy mają oczywiście specjalistów, którzy wiedzą, jak prawidłowo obsługiwać nie tylko inwentarz, ale także wiedzą, z czym i w jakich przypadkach lepiej z niego skorzystać. Jak wszyscy wiemy, sprzątanie każdego mieszkania czy pokoju powinno odbywać się od góry do dołu. Ponieważ kurz osiada od góry do dołu, najlepszym rozwiązaniem jest sprzątanie z góry i stopniowe przechodzenie do poziomów poniżej.
Czyszczenie ścian po remoncie to bardzo skomplikowana kwestia, ponieważ specyfika tapety lub farby wymaga starannego obchodzenia się z nimi. Jeśli zrobisz krzywdę, będziesz musiał ponownie skorzystać z usług budowniczych. Aby temu zapobiec, należy usunąć cały kurz suchymi specjalnymi szmatami, bez większego wysiłku. Warto też zadbać o to, aby faktura ścian sugerowała kontakt z wodą.
Teraz zacznijmy czyścić podłogę. Ponieważ podłoga jest zawsze najczęstszym miejscem gromadzenia się brudu w mieszaniach po budowie, zwraca się na nią szczególną uwagę.
Profesjonalna firma sprzątająca „Timtem” sprząta podłoge w 3 etapy.
1 Etap to jest zamiatanie większości kurzu brudu i pozostałościach po remoncie.
2 Etap to odkurzenie drobnych resztek i kurzu który nie udało śię zamieść.
3 Etap umycie podlogi najpierw specjalnymi środkami chemicznymi,a następnie zmycie chemikalii zwykłą wodą
Podczas czyszczenia kranów zarówno w kuchni, jak i w łazience ważne jest, aby używać odpowiednich produktów, które nie będą szkodzić powierzchniom. W przypadku toalet i łazienek płytki i szwy są również czyszczone z roztworów. Przeprowadzana jest dezynfekcja powierzchni ceramicznych.Zadbamy rowniez o wysprzątaniu szafek i szuflad poniewaz kurz po remoncie łatwo dostaje się do nich.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Przewiń do góry

Zamów sprzątAnie

Wypełnij formularz, skontaktujemy się błyskawicznie!

Call Now Button