EnglishItalianPolishRussian
po remoncie

Sprzątanie po remoncie w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia)

Oferujemy kompleksowe sprzątanie po remoncie i po budowie. Z użyciem profesjonalnych środków czystości i sprzętu doprowadzimy wnętrza do idealnej czystości. Realizowane przez nas prace porządkowe, dedykowane są zarówno klientom biznesowym, jaki i osobom prywatnym.
Po remoncie pojawia się bałagan i zanieczyszczenia, z którymi trudno poradzić sobie indywidualnie. Remont to duże wyzwanie, które wymaga ogromnej cierpliwości. Prace porządkowe zleć profesjonalistom!

W ramach tej usługi wykonamy generalne porządki i skupimy się na detalach. Sprzątanie poremontowe obejmuje m.in.:
• usunięcie z pomieszczeń pyłu, kurzu i wszelkich pozostałości po remoncie,
• odkurzanie ścian i podłóg,
• mycie okien,
• gruntowne doczyszczanie różnego typu podłóg,
• czyszczenie i konserwacja wszelkich powierzchni podlegających bieżącej eksploatacji.
Dopasujemy termin do Państwa potrzeb.

 

Profesjonalne sprzątanie po remoncie w Trójmieście kluczem do wygody!

 

Remont wiąże się najczęściej z silnym zapyleniem powierzchni, wszędzie znajdującymi się kawałkami tynku, gruzu. Dochodzą do tego zastygnięte plamy cementu, fug, farby i nie tylko. Z tego powodu, warto zlecić pomoc profesjonalistom. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sprzątanie po remoncie w tym przypadku wymaga sporej dokładności. Zwłaszcza że dana nieruchomość często powinna szybko wrócić do użyteczności. Może bowiem być lokalem zamieszkałym przez klienta, a także obiektem na sprzedaż.

Proponowane przez TIMTEM sprzątanie po remoncie w Trójmieście jest skuteczne przede wszystkim za sprawą doświadczenia i umiejętności naszych pracowników.

Stosujemy też sprawdzone i jednocześnie bezpieczne w użyciu detergenty. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, ponieważ zależy nam przede wszystkim na tym, by klient był zadowolony z naszej współpracy.

Sprzątanie po remoncie Gdynia, Gdańsk – Trójmiasto

 

Doskonale wiemy, że w wielu przypadkach sprzątanie po remoncie w Trójmieście nie może się odbywać w standardowych godzinach pracy, by nie przeszkadzać różnym osobom. Możemy pojawić się o każdej porze – stawiamy na Twoją satysfakcję! Działamy szybko, zawsze jesteśmy terminowi. W razie jakichkolwiek pytań lub zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy wszelkich informacji.

Sprzątanie po remoncie Gdańsk, Gdynia

 

Remont to duże przedsięwzięcie, które wymaga poświęcenia sporej ilości energii, niezależnie od tego, czy wykonujesz je samodzielnie czy też z pomocą profesjonalistów. Zdarza się, że gruntowny remont okazuje się niezbędny – gdy Twoja przestrzeń przestaje być funkcjonalna lub po prostu marzy Ci się zmiana wnętrza. W zależności od stopnia zaawansowania prace remontowe potrafią zabrać dużą ilość czasu, a przecież sam proces remontu na nich się nie kończy. Niezbędne jest jeszcze sprzątanie po remoncie. Gdynia, Gdańsk – całe Trójmiasto to teren, gdzie sprzątaniem nie musisz zajmować się samodzielnie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać za Ciebie wszelkie prace porządkowe, które dzielą Cię od uzyskania odświeżonego wnętrza.

Korzystając z naszych usług, nie musisz już martwić się o kłopotliwe i wieloetapowe sprzątanie, które przy Twoich codziennych obowiązkach z pewnością ciągnęłoby się o wiele za długo. Nasza oferta to gwarancja przeprowadzenia sprzątania w możliwie jak najkrótszym czasie, tak aby całość prac w Twojej przestrzeni została zakończona jak najszybciej.

 

Sprzątanie po remoncie – Trójmiasto – również dla firm

 

Sprzątanie po remoncie obejmuje wiele różnych etapów, które ciężko byłoby przeprowadzić na własną rękę. Prowadzisz swój własny biznes? Z pewnością pochłania to wiele czasu i energii na co dzień. Remont w siedzibie firmy to kolejne zobowiązanie, które należy wpisać do kalendarza. Już same prace remontowe wymagają dopilnowania i generują większą liczbę obowiązków. Remont w biurze firmy często wiąże się także z przenosinami całego zespołu, co z pewnością jest sytuacją niecodzienną i może negatywnie wpływać na efektywność pracowników. Z tego powodu powrót do siedziby powinien być przeprowadzony jak najszybciej. Jest on jednak niemożliwy, gdy w pomieszczeniach pozostały zabrudzenia i zanieczyszczenia po różnych środkach i materiałach budowlanych. Co powinieneś zrobić, jeśli zależy Ci na jak najszybszym powrocie do normalnej pracy? Rozwiązaniem jest sprzątanie po remoncie. Trójmiasto to miejsce naszego działania – pomożemy Ci ze wszystkimi czynnościami, które mają za zadanie doprowadzić siedzibę Twojej firmy do stanu idealnej czystości.

 

Sprzątanie po remoncie Trójmiasto – Gdynia, Gdańsk

 

Duże miasta generują duże potrzeby, również jeśli chodzi o sprzątanie. W naszej firmie zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego oferujemy usługę sprzątania po remoncie zarówno w przypadku osób prywatnych, jak i firm. Oferowane przez nas działania są ściśle dostosowane do Ciebie – to Ty wybierasz czas, w którym przeprowadzone ma być sprzątanie. Uporządkujemy Twoją przestrzeń dokładnie wtedy, kiedy Ty tego zechcesz. W TIMTEM liczy się przede wszystkim klient, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Wystawiamy Faktury
Usługi sprzątania świadczymy na terenie miasta: Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolic.

Cennik usług nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par.1 Kodeksu Cywilnego.

Przewiń do góry

Zamów sprzątAnie

Wypełnij formularz, skontaktujemy się błyskawicznie!

Call Now Button