EnglishItalianPolishRussian
po remoncie

Sprzątanie po remoncie w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia)

Oferujemy kompleksowe sprzątanie po remoncie i po budowie. Z użyciem profesjonalnych środków czystości i sprzętu doprowadzimy wnętrza do idealnej czystości. Realizowane przez nas prace porządkowe, dedykowane są zarówno klientom biznesowym, jaki i osobom prywatnym.
Po remoncie pojawia się bałagan i zanieczyszczenia, z którymi trudno poradzić sobie indywidualnie. Remont to duże wyzwanie, które wymaga ogromnej cierpliwości. Prace porządkowe zleć profesjonalistom!

W ramach tej usługi wykonamy generalne porządki i skupimy się na detalach. Sprzątanie poremontowe obejmuje m.in.:
• usunięcie z pomieszczeń pyłu, kurzu i wszelkich pozostałości po remoncie,
• odkurzanie ścian i podłóg,
• mycie okien,
• gruntowne doczyszczanie różnego typu podłóg,
• czyszczenie i konserwacja wszelkich powierzchni podlegających bieżącej eksploatacji.
Dopasujemy termin do Państwa potrzeb.

 

Profesjonalne sprzątanie po remoncie w Trójmieście kluczem do wygody!

 

Remont wiąże się najczęściej z silnym zapyleniem powierzchni, wszędzie znajdującymi się kawałkami tynku, gruzu. Dochodzą do tego zastygnięte plamy cementu, fug, farby i nie tylko. Z tego powodu, warto zlecić pomoc profesjonalistom. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że sprzątanie po remoncie w tym przypadku wymaga sporej dokładności. Zwłaszcza że dana nieruchomość często powinna szybko wrócić do użyteczności. Może bowiem być lokalem zamieszkałym przez klienta, a także obiektem na sprzedaż.

Proponowane przez TIMTEM sprzątanie po remoncie w Trójmieście jest skuteczne przede wszystkim za sprawą doświadczenia i umiejętności naszych pracowników.

Stosujemy też sprawdzone i jednocześnie bezpieczne w użyciu detergenty. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, ponieważ zależy nam przede wszystkim na tym, by klient był zadowolony z naszej współpracy.

Sprzątanie po remoncie Gdynia, Gdańsk – Trójmiasto

 

Doskonale wiemy, że w wielu przypadkach sprzątanie po remoncie w Trójmieście nie może się odbywać w standardowych godzinach pracy, by nie przeszkadzać różnym osobom. Możemy pojawić się o każdej porze – stawiamy na Twoją satysfakcję! Działamy szybko, zawsze jesteśmy terminowi. W razie jakichkolwiek pytań lub zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy wszelkich informacji.

 

Wystawiamy Faktury
Usługi sprzątania świadczymy na terenie miasta: Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolic.

Cennik usług nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par.1 Kodeksu Cywilnego.

Call Now Button
Przewiń do góry

Zamów sprzątAnie

Wypełnij formularz, skontaktujemy się błyskawicznie!