EnglishItalianPolishRussian
mycie okien

Mycie okien w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia, Sopot)

Wszyscy z przyjemnością będą patrzeć przez okno, które lśni czystością, a przebywać w pracy lub w domu, patrząc na miasto przez ciemne i brudne szkło, na którym jest wiele smug i plam, jest dość wątpliwą przyjemnością, która często prowokuje zły nastrój. 

Nasza firma działa na rynku już od wielu lat. Przez cały ten czas realizujemy dla naszych klientów profesjonalne usługi związane ze sprzątaniem, w tym zajmujemy się również myciem okien w Gdańsku  i Gdyni. Posiadamy olbrzymie doświadczenie, dzięki któremu nawet najbardziej zabrudzone szyby nie stanowią dla nas największym wyzwania. 

Przy pierwszym zamówieniu prosimy Cię o podanie wymiarów oraz ilości czyszczonych powierzchni szklanych oraz o orientacyjne określenie stopnia zabrudzenia, abyśmy mogli przygotować się do profesjonalnego wykonania usługi mycia okien. Pamiętaj:
Każde okno lub powierzchnia szklana zostanie dokładnie umyta z obu stron, jeżeli będzie do nich dostęp. Myjemy na wysokości do 3 m , wyżej nie gwarantujemy dokładności idealnego zrobienia,
Przed przystąpieniem do wykonywania usługi mycia okien w Gdyni bądź Gdańsku Pani sprzątająca dokładnie zweryfikuje zamówienie ze stanem faktycznym (np. liczba okien do umycia). Zrobi zdjęcia każdego okna i wyśle na WhatsApp osobie zarządzającej. W najbliższym czasie zostanie podany orientacyjny koszt mycia okien. Umyjemy zarówno szybę jak i ramę / futrynę okienną, a także parapet. Plamy lub nalepki delikatnie usuniemy żyletką lub środkiem specjalistycznym, jeżeli będzie taka możliwość. Dopasujemy termin do Państwa potrzeb. 

https://timtem.eu/metody-mycia-okien/

Mycie okien – Gdynia, Gdańsk, Sopot

Nasza firma może pochwalić się licznym i przede wszystkim wykwalifikowanym zespołem specjalistów. Dzięki temu mycie okien przebiega bardzo sprawnie. Oferujemy kompleksowe usługi, zapewniamy, że Twoje okna i inne przeszklenia będą lśniły czystością. Dysponujemy profesjonalnymi środkami czyszczącymi, a ich użycie gwarantuje spektakularny efekt.

Używamy wyłącznie takich preparatów, które są bezpieczne dla czyszczonych powierzchni i posiadają niezbędne certyfikaty. Jako profesjonaliści chcemy, by przeprowadzane przez nas mycie okien (Gdynia, Gdańsk, Sopot) spełniało każde wymogi i wychodziło naprzeciw wszystkich oczekiwaniom naszych Klientów.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze działania mogą ingerować np. w komfort pracowników biura, dlatego zawsze jesteśmy terminowi – możemy pojawić się przed przyjściem większej liczby osób do obiektu lub po opuszczeniu przez nich biura czy mieszkania. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko przestoju pracy przedsiębiorstwa.

Mycie okien Gdańsk – nasza oferta

Jeżeli chcesz, możesz nawiązać z nami stałą współpracę – wówczas będziemy pojawiać się cyklicznie w wybranej przez Ciebie lokalizacji. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Podejmujemy się mycia okien w Gdańsku i innych miejscowościach nawet w przypadku najbardziej problematycznych obiektów, na przykład hal produkcyjnych. Uporamy się z największymi zabrudzeniami, co nie byłoby możliwe bez stosowanych przez nas detergentów oraz specjalistycznych narzędzi.

Współpracujemy z osobami polskojęzycznymi, ale też z klientami z Rosji, Włoch czy Anglii. Brak barier językowych pozwala nam doskonale dopasować się do Twoich wymagań. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza, dlatego każdorazowo dokładamy wszelkich starań, aby mycie okien (Gdynia, Gdańsk, Sopot) oraz wszelkie inne nasze usługi przeprowadzone zostały jak najdokładniej.

Mycie okien w Gdańsku

Gdańsk to jedno z miast w naszym kraju, na terenie których realizujemy nasze usługi mycia okien. Podczas wykonywania naszych obowiązków korzystamy tylko i wyłącznie z wysokiej klasy detergentów i narzędzi do czyszczenia, które pozwalają nam na osiąganie niesamowitych efektów w krótkim czasie.

Mycie okien to tylko jedna z wielu usług sprzątania, które możemy Ci zaoferować. Decydując się na ofertę naszej firmy, zyskujesz dostęp do bardzo wielu opcji, z którymi możesz zapoznać się na naszej stronie w zakładce „Oferta”.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważny w naszej pracy jest odpowiedni kontakt z klientem. To tylko dzięki niemu jesteśmy w stanie ustalić wszelkie szczegóły dotyczące czynności, jakie mamy wykonać, oraz obszaru, na którym mamy działać. Z tego względu do każdego zlecenia podchodzimy całkowicie indywidualnie.

Jeśli poszukujesz firmy, która zrealizuje dla Ciebie usługę mycia okien w Gdańsku z najwyższą starannością, jesteś teraz w dobrym miejscu. Nie zwlekaj dłużej – zadzwoń już dziś! Serdecznie zapraszamy do kontaktu, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych propozycji – chętnie udzielimy na nie wyczerpujących odpowiedzi.

Mycie okien 10zł brutto/m2, przy dużej ilości robimy promocję! Konkurencyjna cena w połączeniu z wysoką jakością usług sprawia, że nasza oferta wyróżnia się na rynku, co potwierdza fakt, że liczni Klienci wracają do nas regularnie. Przekonaj się, ile korzyści przyniesie Ci wykonane przez nas mycie okien (Gdynia, Gdańsk, Sopot)!

Wystawiamy Faktury
Usługi sprzątania świadczymy na terenie miasta: Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolic.

Cennik usług nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par.1 Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy także do skorzystania z innych usług z naszej oferty. Możemy nie tylko umyć okna, ale także posprzątać całe Twoje mieszkanie lub firmę! Zawsze z zachowaniem najwyższej staranności i z wykorzystaniem jakościowych środków – nie ważne, z jakich oferowanych przez nas usług skorzystasz, na pewno się nie zawiedziesz!

Wyróżniamy się samodzielnością i można nam zaufać – jeśli klient nie może przebywać w lokalu w trakcie sprzątania i nie może zamknąć mieszkania po sprzątaniu, zrobimy to za niego. Zamkniemy mieszkanie, zostawimy klucz w umówionym miejscu, a wynik naszej pracy nagrany na wideo wyślemy raportem przez WhatsApp, Viber, Telegram lub na podany mail! Zachęcamy do szybkiego kontaktu przez WhatsApp (729536569).


Zamów sprzątAnie

Wypełnij formularz, skontaktujemy się błyskawicznie!

Call Now Button