EnglishItalianPolishRussian
mycie okien

Mycie okien w Gdańsku

Wszyscy z przyjemnością będą patrzeć przez okno, które lśni czystością, a przebywać w pracy lub w domu, patrząc na miasto przez ciemne i brudne szkło, na którym jest wiele smug i plam, jest dość wątpliwą przyjemnością, która często prowokuje zły nastrój. 

 

Przy pierwszym zamówieniu prosimy Cię o podanie wymiarów oraz ilości czyszczonych powierzchni szklanych oraz o orientacyjne określenie stopnia zabrudzenia, abyśmy mogli przygotować się do profesjonalnego wykonania usługi. Pamiętaj:
Każde okno lub powierzchnia szklana zostanie dokładnie umyta z obu stron, jeżeli będzie do nich dostęp. Myjemy na wysokości do 3 m , wyżej nie gwarantujemy dokładności idealnego zrobienia,
Przed przystąpieniem do wykonywania usługi partner dokładnie zweryfikuję zamówienie ze stanem faktycznym (np. liczba okien do umycia). Umyjemy zarówno szybę jak i ramę / futrynę okienną. Plamy lub nalepki delikatnie usuniemy żyletką, jeżeli będzie taka możliwość. Dopasujemy termin do Państwa potrzeb.

https://timtem.eu/metody-mycia-okien/

Mycie okien 10zł brutto/m2, przy dużej ilości robimy promocję!

Wystawiamy Faktury
Usługi sprzątania świadczymy na terenie miasta: Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolic.

Cennik usług nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

Mycie okien Gdańsk

 

Nasza firma może pochwalić się licznym i przede wszystkim wykwalifikowanym zespołem specjalistów. Dzięki temu mycie okien przebiega bardzo sprawnie. Oferujemy kompleksowe usługi, zapewniamy, że Twoje okna i inne przeszklenia będą lśniły czystością. Dysponujemy profesjonalnymi środkami czyszczącymi, a ich użycie gwarantuje spektakularny efekt.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze działania mogą ingerować np. w komfort pracowników biura, dlatego zawsze jesteśmy terminowi – możemy pojawić się przed przyjściem większej liczby osób do obiektu lub po opuszczeniu przez nich biura czy mieszkania. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko przestoju pracy przedsiębiorstwa.

 

Mycie okien Gdańsk – nasza oferta

 

Jeżeli chcesz, możesz nawiązać z nami stałą współpracę – wówczas będziemy pojawiać się cyklicznie w wybranej przez Ciebie lokalizacji. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Podejmujemy się mycia okien w Gdańsku i innych miejscowościach nawet w przypadku najbardziej problematycznych obiektów, na przykład hal produkcyjnych. Uporamy się z największymi zabrudzeniami, co nie byłoby możliwe bez stosowanych przez nas detergentów oraz specjalistycznych narzędzi.

Współpracujemy z osobami polskojęzycznymi, ale też z klientami z Rosji, Włoch czy Anglii. Brak barier językowych pozwala nam doskonale dopasować się do Twoich wymagań.

Zapraszamy także do skorzystania z innych usług z naszej oferty. Możemy nie tylko umyć okna, ale także posprzątać całe Twoje mieszkanie lub firmę!

Call Now Button
Przewiń do góry

Zamów sprzątAnie

Wypełnij formularz, skontaktujemy się błyskawicznie!