EnglishItalianPolishRussian
cloth-iron

Prasowanie

Prasowanie odzieży i bielizny w Trójmieście i Warszawie
Są tacy wyjątkowi ludzie, dla których prasowanie ubrań i bielizny przypomina medytację. Nie ma ich jednak zbyt wiele – dla reszty osadzenie się nad deską do prasowania i żelazkiem jest ciężkim obowiązkiem. Jeśli jesteś jednym z tych ostatnich, zadzwoń do nas bez wahania!

Specjaliści firmy „Timtem” są bardzo doświadczeni i posiadają techniki prasowania produktów o złożonym kroju z różnych tkanin, w tym delikatnych. Będziemy w stanie szybko, delikatnie i idealnie wygładzić pościel, koszule, spodnie, cienkie bluzki i jedwabne sukienki.

Nieczyste ubrania i bielizna są nie tylko brzydkie, ale także niehigieniczne. Szczególnie obróbka cieplna jest ważna dla małych dzieci. Dlatego jeśli nie lubisz lub nie masz wystarczająco dużo czasu na samodzielne prasowanie – nie zaniedbuj tej ważnej procedury, nie męcz się, nie poświęcaj własnego odpoczynku. Zadzwoń do nas!

Wiele osób, zwłaszcza tych, którzy poświęcają prawie cały swój czas na pracę, boryka się z problemami natury ekonomicznej. Sprzątanie domu, pranie i prasowanie bielizny, pielęgnacja kwiatów, mebli, dywanów i innych tekstyliów domowych – wszystko to zajmuje więcej niż godzinę. Ale tak bardzo chcę poświęcić swój wolny czas na komunikację z rodziną i rodziną lub po prostu na odpoczynek.

W rzeczywistości ten problem można łatwo rozwiązać. Warto tylko skorzystać z usług firm sprzątających. Lista ich usług obejmuje nie tylko gruntowne sprzątanie pomieszczeń, jak wielu ludzi myśli, ale także mycie okien, pranie i prasowanie jak w naszej firmie w Trójmieście , Warszawie i okolicom .

Nie chcesz tracić czasu na sortowanie brudnej bielizny? Czy jesteś przygnębiony etapowym procesem prania ubrań? Na widok stosu pogniecionych prześcieradeł i poszwy na kołdry, które należy wyprasować, głowa zaczyna boleć? Nie martw się. Wszystkie problemy, począwszy od sortowania bielizny, a kończąc na prasowaniu, podejmą się pracownicy firmy sprzątającej, zadzwoń do nas, aby zamówić pranie i prasowanie koszul, koszul, sukienek, delikatnej i pościeli .

Potrzebujesz pomocy przy praniu czy prasowaniu? Pomożemy ci z prasowaniem w Trójmieście, Warszawie.

1 godzina pomocy -od 40 zł/brutto

Tu się dowiesz jak czyścić powłokę teflonową? Jak czyścić żelazko  https://timtem.eu/jak-czyscic-zelazko-w-domu/

Pamiętaj:

Pomożemy przy wszelkich pracach porządkowych – prasowanie odzieży, tkanin, zasłon .

Doradzimy przy doborze odpowiednich środków czystości dla powierzchni w Twoim mieszkaniu.

Zorganizujemy pomoc domową na stałe, jeżeli takiej szukasz.

Dopasujemy termin do Państwa potrzeb. 

Wystawiamy Faktury
Usługi sprzątania świadczymy na terenie miasta: Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolic.

Cennik usług nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par.1 Kodeksu Cywilnego.

Zamów sprzątAnie

Wypełnij formularz, skontaktujemy się błyskawicznie!

Call Now Button