EnglishItalianPolishRussian

Metody mycia okien:

Firma sprzątająca „Timtem” ma duże doświadczenie w sprzątaniu obiektów i myciu okien, witryn i chcemy się podzielić 8 metodami mycia okien w domu. Proszę zobaczyć czy odpowiadają tobie następne metody , mycie okien Trójmiasto i okolice to jest nasz sprawdzony i wypracowany temat :

1 Metoda

Zanim to zrobisz, musisz przygotować wacik, wykałaczkę, gąbkę, serwetkę, lnianą szmatkę, ciepłą wodę, ocet. Oczyść wszystkie szczeliny wykałaczką i różdżką z zanieczyszczeń. Myjemy gąbką nasączoną ciepłą wodą z mydłem ramy okienne i wycieramy suchą szmatką.Następnie wlej czystą wodę do wiadra(z obliczeniem 1 litra wody + 2 łyżki octu). Myjemy szkło wilgotną szmatką lnianą, a zatem suchą lub arkuszem czasopisma. Wszystko! Okna świecą i błyszczą!

2 metoda

Metoda szybkiego mycia okna- 2 łyżki skrobi, kilka niebieskich, 100 ml amoniaku, 100 ml białego octu, 4 litry ciepłej wody. Wlej do butelki z rozpylaczem i spryskaj szybę, spłucz wodą i wytrzyj tekturowym czystym ręcznikiem.

3 metoda

Po raz kolejny dobrą metodą jest umycie okna za pomocą roztworu kredy. Następnie wytrzyj suszenie nieskażoną szmatką.

4 metoda

Metoda ta zrobi wrażenie na gospodyń domowych -są to ziemniaki. Przetrzyj szkło połówką, spłucz wodą i wytrzyj serwetką.

5 metoda

Jeśli ktoś chce jeszcze szybciej zrobić tę pracę, można kupić szczotkę magnetyczną, a okno stanie się bezbarwne i przezroczyste po 4 minutach! Na koniec robimy roztwór mydła i rozpylamy go na szkle.Teraz wzmacniamy szczotkę obustronną w każdym rogu i jedziemy wzdłuż linii ruchu, aby woda spływała w odpowiednim kierunku (w lewo, w prawo i odwrotnie). 2 jeden umyć szczotką z nieskażoną wodą. Usuwamy magnetyczną „asystentkę”. Rogi wytrzyj suchą szmatką.

6 metoda

A jednak niektórzy właściciele używają nowoczesnych serwetek wykonanych z bardzo cienkich włókien, a następnie których praktycznie nie ma kapania, nie pozostawia zadrapań, w tym wyciera ślady palców. Dość elementarne jest zwilżanie wodą i mycie okna. Niezwykły materiał z mikrowłókien ma najwyższą zdolność wchłaniania wody. 2 przetrzyj mocno wyciśniętą szmatką.

7 metoda

Znajomy stał się spryskiwacz okien ze ściągaczką . Ten specjalny MOP jest przeznaczony do normalnych i dużych okien. Usuwamy brud i spłukujemy wszystkie pozostałości nieczystej wody gumową ściągaczką. I praktycznie żadnych irytujących odcisków i smug.

8 metoda

Dla tych, którzy nie zawierają tych urządzeń, istnieje zwykły MOP, na którym nawijamy szmatkę i myjemy okno zewnętrzne wodą z octem, a następnie wycieramy.

9 metoda

Zabawną metodę czyszczenia okien można wdrożyć ze wsparciem wycieraczek do szyb samochodów.

Jak po przeczytanemu powiesz-NIE,TO NIE DLA MNIE!

Jak twoim zdaniem metody są skomplikowane i czasochłonne. TO!

POMOŻEMY CI ! NIE MARTW SIĘ !

ZARÓWNO W SPRZĄTANIU JAK I mycie okien Trójmiasto, Warszawa i okolice -TYLKO ZADZWOŃ CZY NAPISZ – +48729536569 ALBO SKONTAKTUJ SIĘ PRZEZ FORMULARZ NA STRONIE https://timtem.eu/mycie-okien-trojmiasto-gdansk-gdynia-sopot-warszawa/ 🙂

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Przewiń do góry

Zamów sprzątAnie

Wypełnij formularz, skontaktujemy się błyskawicznie!

Call Now Button