EnglishItalianPolishRussian
dezynfekcja biur

Dezynfekcja

Dezynfekcja pomieszczeń firmowych to obecnie standard, a dezynfekcją powierzchni biurowych i mieszkalnych od COVID 19 jest niezbędnym. Chcesz zapewnić swoim pracownikom nie tylko właściwe warunki pracy, ale przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa? Zadbaj o dokładnie oczyszczanie i odkażanie firmy, biura czy obiektu.

Podstawą jest zadbanie o powierzchnie – podłogi, blaty robocze, biurka. Ich dokładnie oczyszczenie z wykorzystaniem specjalistycznej chemii jest konieczne, aby usnąć wszystkie bakterie i drobnoustroje, a także roztocza. Częstotliwość sprzątania warto dostosować do natężenia ruchu w Twojej firmie, sklepie, domu czy innym obiekcie. W takich miejscach jak wspólna kuchnia lub łazienki konieczne będzie sprzątanie z większą częstotliwością niż w rzadko używanej sali konferencyjnej. Dezynfekcja sanitariatów czy kuchennych blatów może być czasochłonna, dlatego warto wyznaczyć konkretne godziny na wykonanie tej czynności. Twoi pracownicy, znając harmonogram sprzątania, będą mogli się przygotować – wcześniej zrobić sobie herbatę lub kawę, czy skorzystać z toalety.

Dezynfekcją powierzchni biurowych i mieszkalnych od COVID 19 jest wyjątkowo ważnym elementem ochrony zdrowia ludzi, którzy ze względu na wykonywaną pracę lub pilne potrzeby życiowe nie mogą pozostawać przez cały czas we własnym domu, w izolacji od świata zewnętrznego. Niezbędnym jest dezynfekcja pomieszczeń biurowych, hal produkcyjnych, szpitali, przychodni, magazynów, sklepów, a nawet komunikacji miejskiej  i pozwala w znaczący sposób ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa i jego zaleganie na różnych powierzchniach oraz zainfekowanie osób zdrowych.

Dezynfekcją ręczną z użytkiem profesjonalnych środków polega na ścieraniu wszystkich rodzajów powierzchni skutecznym dezynfekującym środkiem.

Czystość w toalecie i zadbana ubikacja przy tym, że pachnie dezynfekującym środkiem w restauracji jako klucz do udanego biznesu. Wywołuje zaufanie u klienta, tym bardziej w czasie pandemii. Rekomendujemy zobaczyć dlaczego toaleta w restauracji czy lokalu jest tak ważna https://timtem.eu/dlaczego-toaleta-w-restauracji-czy-lokalu-jest-tak-wazna/

Dezynfekcję wyceniamy indywidualnie albo jako dodatek do zamówienia gruntownego sprzątania –bezpłatnie!

Wystawiamy Faktury
Usługi sprzątania świadczymy na terenie miasta: Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolic.

Cennik usług nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par.1 Kodeksu Cywilnego.

Zamów sprzątAnie

Wypełnij formularz, skontaktujemy się błyskawicznie!

Call Now Button